Main menu Toggle menu

Pokrowce na materace

Aloe Vera
Wykonany z materiału (35% bawełna, 65% poliester) pikowanego obustronnie owatą 400 g/m2 z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości: Pokrowiec Aloe Vera pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.


Coolmax
CoolMax posiada automatycznie wplecioną warstwę „Intense” składającą się z „Dakronu”. Ma specjalne właściwości suszenia się oraz oddychającą anty-kurzową powłokę. Szczególnie polecany osobom z tendencją do pocenia się.
Właściwości: obustronny pokrowiec 60% Polyester i 40% Polyamid, przy pikowanych pokrowcach są specjalnie regulujące klimat puste fazy pokrowca.


Intera
Wykonany z materiału (70% intera z poliestrem, 30% poliamid) pikowanego obustronnie wielopolowo owatą 400 g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości: Technologia wytwarzania materiału intera pozwala na bardzo szybkie odprowadzenie wilgoci przez co znacznie skaraca się okres schnięcia. Dzięki temu pogarszają się warunki dla rozwoju grzybów i roztoczy. Pokrowiec jest miły w dotyku i nie traci swoich własności podczas prania.


Kaszmir
Wykonany z materiału (35% poliamid, 35% viskoza, 22% poliester, 5% kaszmir) pikowanego obustronnie owatą 400 g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości: Pokrowiec Kaszmir jest miękki i miły dla ciała, cechuje się dużą elastycznością i zdolnością do zatrzymywania ciepła. Kaszmir jest wełną kóz kaszmirskich pozyskiwaną za pomocą wyskubywania lub wyczesywania.


Lyocell
Wykonany z materiału (44% mikrowłókna Lyocell, 32% poliamid, 21% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 400 g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości: Pokrowiec Lyocell znacznie lepiej odprowadza wilgoć niż tradycyjna bawełna, dzięki mikrowłóknom celulozowym. Równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze.


Milano
Milano standardowy pokrowiec produkowany specjalnie do materaców. Jest przyjazny także dla alergików.

Właściwości: 100% Polyester, przy pikowanych pokrowcach są specjalnie regulujące klimat puste fazy pokrowca.


Medicott
Wykonany z materiału (78% bawełna, 22% poliester) pikowanego owatą 400 g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości: Pokrowiec Medicott dzięki specjalnemu procesowi ekstraktacji bawełny zapobiega rozwojowi roztoczy i pleśni w środowisku wilgotnym przez pozbawienie ich substancji odżywczych. Szczególnie polecany dla Alergików.


Medipur
Medipur antybakteryjne działanie materaca zostało osiągnięte poprzez najnowocześniejszą technologię, w której zastosowano wplecione cząstki srebra, będące naturalnym wrogiem dla bakterii, grzybów oraz innych nosicieli chorób. Medipur łączy w sobie właściwości „CoolMax” oraz „Medicott”.

Właściwości: obustronny pokrowiec, 75% Bawełny, 25% Polyestru. Przy pikowanych pokrowcach są specjalnie regulujące klimat puste fazy pokrowca.


Seacell
Wykonany z materiału (55% bawełna, 20% włókna Seacell, 25% poliester) pikowanego owatą antyalergiczną 400 g/m2. pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości: Pokrowiec Seacell ma jedwabisty połysk błyszczący wygląd. Zawiera wyciąg z alg morskich, które pielęgnują kórę. Ich działanie pozostaje nawet po kilkukrotnym praniu lub czyszczeniu. Seacell to włókno celulozowe z substancjami czynnymi alg morskich.

Facebook